Conducta (2014)

Daca observati vreo eroare sau greseala la una din subtitrarile de pe site va rugam sa ne atentionati aici.

Moderator: Junior moderators

mihai0029
Member

Conducta (2014)

Postby mihai0029 » Fri Jun 16, 2017 4:44 am

Subtitrarea pare desincronizata
mihai0029
Member

Re: Conducta (2014)

Postby mihai0029 » Fri Jun 16, 2017 6:35 pm

Eu am varianta:
Condbrltn [www.newpcct1.com]
care se gaseste sub denumirea:
Conducta [BluRay Rip][Espanol Latino][2014]

Niciuna dintre cele 3 subtitrari nu se potriveste
FTruffaut
Member

Postby FTruffaut » Tue Sep 19, 2017 10:36 am

Vezi ca nesimtirea atinge cote paroxistice cu postari de acest fel, mihai, chiar vrei sa ti se dea totul la nas, nu esti in stare sa sincronizezi si tu o amarata de subtitrare? Bine ca sa descarci filme stii, esti Piratul campion, dar cand vine vorba de un minim efort intelectual... Ehei! Engleza nu, sincronizari nu, un va rog acolo, cand faci o cerere, nu, un multumesc... nicidecum! Dar poza de profil cu Avatar cum de ai stiut sa-ti pui? Turbez cand o vad, sa stii.
ColonelFear
Member

Postby ColonelFear » Tue Sep 19, 2017 10:45 am

Efectiv m-ai lasat fara glas, Mihai. Gluma-i gluma, dar tu intreci absolut orice masura, bulangiule. Daca-ti tot plac filmele, am sa ma transpun in renumitul Fletcher din Whiplash: pai futu-ti mortii ma-tii de poponar abandonat de maica-sa cand a vazut cat de microcefal e, handicapatule, nu stiam ca lasa retardati pe forumul asta, dar uite ca mi-ai dovedit contrariul. Atat de prost esti incat il faci pe tac-tu ala chelner la 50 de ani sa para o poveste de succes, nenorocitul scamei de pe circumferinta pulii dupa o zi petrecuta exclusiv in chiloti negri. Bai, cacanarule, mars si pune mana in mortii ma-tii si fa-ti sincronizarea, ca nu faci nimic toata ziua, esti un parazit ordinar, te mandresti ca ai reusit sa strangi destui bani (cersind) pentru a putea merge la iMax sa vezi si tu Avatar, ca pe atunci toata lumea il rupea, toata gloata pulii belea ochii la el, dar la o carte, bineinteles ca nu. In pizda ma-tii de prost, laptop/PC iti permiti, dar filme nu, iar subtitrari... nici atat! Ehei, pai, e usor sa dai bani, dar sa depui efort nu se poate! Te fut in gura, Mihai, si sper sa-ti bubuie platforma de pe care hoinaresti ca limbricul pe Titrari. Hai, muie!